Груминг салон
Путешествие по крыму
Отдых на Черном море
Фильтры для воды Харьков
Автоматический полив газона


 094 947-72-00 
     787-42-00
067 296-06-19

ЗАЛ ЄДИНОБОРСТВ

В клубі проводяться заняття для дітей

Подробнее

ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ

У наш час, час стресів, емоційних і психологічних нагр

Подробнее

ПЛАВАЛЬНИЙ БАСЕЙН

Виштовхуюча сила води і практична відсутність

Подробнее

ГРУПОВІ ПРОГРАМИ

Досвідчені тренера фітнес клубу Многоборець  Фун

Подробнее

ПЛАВАННЯ для ДІТЕЙ

{youtube}{/youtube}

             При басейні фітнес-клубу працює школа всевозрастного навчання плаванню. До Ваших послуг пропонуються групи раннього навчання плаванню:

Каченята (6 міс-3 років)

Початкове плавання (3-6 років)

Малокомплектних плавання (3-6 років)

Спортивне плавання (6-10 років), (10-15 років)

Дитяча аквааеробіка (6-15 років)

Лікувальна плавання (3-15 років)

Плавання надає на організм людини всебічне вплив. Пояснюється це багатьма факторами: насамперед, водне середовище і створюване нею фізичне, механічне, біологічне і температурний вплив є причиною безлічі сприятливих реакцій організму. Вони також стимулюють функціональне розвиток всіх систем, а також профілактику і лікування різних захворювань опорно-рухового апарату, серцево-судинної, дихальної та нервової систем.

Плавання в певній мірі сприяє поліпшенню функціональних можливостей нервової системи, її вегетативних функцій, підвищення рухливості нервових процесів. Вода і одноманітні циклічні руху мають заспокійливу дію на нервову систему, зменшують надмірне збудження.

В даний час плавання вважається одним з кращих засобів лікувальної і фізичної культури для зміцнення і розвитку серцевої діяльності. Заняття плаванням прищеплюють стійкий гігієнічний навик.

Плавання застосовується також при лікуванні наслідків переломів кінцівок, захворювань спинного мозку, пов'язаних з розладом рухових функцій. Рекомендується навіть людям з хронічним пошкодженням рухового апарату.

Тренування з плавання проводяться в комплексі з сухими заняттями ОФП і ЛФК:

Це не просто урок - це маленьке свято, на якому нудьгувати не буде ніхто! Веселі вправи, у цікавій ігровій зроблять Ваших дітей не тільки сильними і спритними, але і більш товариськими і розкутими! Це урок з елементами спортивної гімнастики та акробатики. Силовий клас для тренування м'язів, що підтримують поставу (м'язи спини, черевного преса) в поєднанні із загальною фізичною підготовкою.

Паралельно з плаванням проводяться заняття дитячої йоги разом з мамами!

Заняття дають можливість відновитися мама після пологів, а діткам допомагає розвинути координацію руху, гнучкість в суглобах. Проводяться дихальна і точкова гімнастика, профілактика сколіозу і плоскостопості. Все це допомагає втілити в життя спеціально обладнаний спортивний зал, де надані: дет. тренажери, м'ячі -хоп, масажні м'ячі, диски здоров'я, масажні доріжки і т. д.

Каченят. Заняття для дітей на воді.

Вік дітей:

від 6-ти місяців до 1 року (для малюків і мам, що відновлюються після пологів)

від 1 року до 3-х років + ОФП з батьками.

1. Заняття на воді.

На яких малюки вчаться не боятися води, правильно дихати, пірнати, виконувати вправи у воді, які допомагають розвитку координації, грають в рухливі ігри на воді, загартовуються, набувають елементарні навички плавання.

2. Гімнастика для малюків

Заняття спрямовані на розвиток загальної фізичної підготовки, спритності, гнучкості, координації руху і орієнтації в просторі. Включають в себе комплекси дихальної гімнастики і точкового масажу; вправи, спрямовані на профілактику сколіозу і плоскостопості, використовуються основні АССА та вправи класичної йоги в ігровій формі. Всі завдання виконуються дітьми за допомогою батьків.