Груминг салон
Путешествие по крыму
Отдых на Черном море
Фильтры для воды Харьков
Автоматический полив газона


 094 947-72-00 
     787-42-00
067 296-06-19

ГРУПОВІ ПРОГРАМИ

Досвідчені тренера фітнес клубу Многоборець  Фун

Подробнее

ЗАЛ ЄДИНОБОРСТВ

В клубі проводяться заняття для дітей

Подробнее

ПЛАВАЛЬНИЙ БАСЕЙН

Виштовхуюча сила води і практична відсутність

Подробнее

ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ

У наш час, час стресів, емоційних і психологічних нагр

Подробнее

ПЛАВАЛЬНИЙ БАСЕЙН

ПЛАВАННЯ - життя, здоров'я, краса!

Єдиний вид спорту, в якому працюють абсолютно всі групи м'язів-це плавання. За рахунок прикладних зусиль і опору води всі м'язи антагоністи працюють однаково. Немає навантаження на хребетний стовп, що теж є неоспарімим перевагою плавання, тому що це єдиний горизонтальний вид спорту. Опір в воді збільшується на 42% і організм отримує постійний гідромасаж, розбивається целюліт. Вода працює як тренажер, але після тренування немає болю в м'язах (крепатури), тому що молочна кислота яка застоюється в м'язах на суші, йде до печінки, а м'яз залишається м'якою і не закріпаченої. У плаванні виключені фізичні види травм. Вода знімає стрес, зміцнює м'язовий корсет, розвиває координацію рухів.

Аквааеробіка.

Виштовхуюча сила води і практична відсутність сили земного тяжіння в воді надає тілу відчуття невагомості і плавучості. За допомогою досвідчених інструкторів ви познайомитеся з "водної термінологією", освоїте базові рухи аквааеробіки, навчитеся правильному диханню і спеціальних прийомів безпечного перебування у воді. Під час проведення занять з аквааеробіки використовується спеціальне аква устаткування-гантелі, Нудл (гнучка палиця допомагає підтримувати тіло на воді), рукавички з обважнювачами, ласти з обтяженням для ніг які збільшують опір води і додають навантаження на м'язи ніг.

Підсумовуючи все вищевикладене, можна сказати: Заняття аквааеробікой- це заняття сприяють розвитку аеробних і силових можливостей, гнучкості та координації. Рекомендується для зміцнення хребта, нормалізує артеріальний тиск, стабілізує роботу серцево-судинної і нервової системи. Сприяє зниженню ваги.

У нашому фітнес клубі існує спеціальна група занять з аквааеробіки для вагітних. Для жінок в цікавому положенні створена спеціальна програма.

Аквааеробіка для ВАГІТНИХ - це доступний, безпечний вид тренування в воді з великими енерговитратами, зміцнює серцево-судинною і дихальну системи, а так само опорно руховий апарат.

Під час вагітності відбуваються гормональні зміни в організмі жінки. Високий рівень естраген затримує в організмі рідина, впливає на відкладення підшкірного жиру, пігментацію шкіри. Тренування у воді посилює роботу нирок, в результаті чого частішає мочеіспусканіе- йдуть набряки. Відбувається природний спосіб загартовування, поліпшується кровотік в нижніх конечностях- попереджається варикоз. Дитина тренується разом з майбутньою мамою, готується до майбутніх пологів, стає більш активним, звикає до маминих затримок дихання.

Процес пологів висуває підвищені вимоги до серцево-судинній системі, аквааеробіка допоможе зміцнити її, продовжуючи рухову активність. Заняття фізичними вправами у воді підсилюють циркуляцію крові відповіднопосилюється прохідність крові через плаценту і як наслідок, збільшується постачання живильними речовинами плода. Кровотік направляється в зворотний бік: від періферіі- до серця, пульс знижується приблизно на 14 / хв. Тиск у воді не піднімається. Роди- це стрес для організму, а треніровкі- це "mini" стрес, як щеплення.

Вагітним жінкам, які займаються аквааеробікою 2-3 рази в тиждень, позбавляються від токсикозу, від болів в суглобах і хребті, попереджають надмірне збільшення у вазі, варикоз, набряклість, стабілізується психоемоційний стан, полегшується процес сутичок. Результат тренування зберігається дві доби. Заняття аквааеробікою рекомендуються з другого триместру вагітності.

Запрошуємо всіх жінок, а так же майбутніх мам на заняття аквааеробікою в наш фітнес клуб.

ПЛАВАННЯ для ДІТЕЙ.

При басейні фітнес-клубу працює школа всевозрастного навчання плаванню. До Ваших послуг пропонуються групи раннього навчання плаванню:

Каченята (6 міс.-3 років)

Початкове плавання (3-6 років)

Малокомплектних плавання (3-6 років)

Спортивне плавання (6-10 років), (10-15 років)

Дитяча аквааеробіка (6-15 років)

Лікувальна плавання (3-15 років)

Плавання надає на організм людини всебічне вплив. Пояснюється це багатьма факторами: насамперед, водне середовище і створюване нею фізичне, механічне, біологічне і температурний вплив є причиною безлічі сприятливих реакцій організму. Вони також стимулюють функціональне розвиток всіх систем, а також профілактику і лікування різних захворювань опорно-рухового апарату, серцево-судинної, дихальної та нервової систем.

Плавання в певній мірі сприяє поліпшенню функціональних можливостей нервової системи, її вегетативних функцій, підвищення рухливості нервових процесів. Вода і одноманітні циклічні руху мають заспокійливу дію на нервову систему, зменшують надмірне збудження.

В даний час плавання вважається одним з кращих засобів лікувальної і фізичної кул


.