Груминг салон
Путешествие по крыму
Отдых на Черном море
Фильтры для воды Харьков
Автоматический полив газона


 094 947-72-00 
     787-42-00
067 296-06-19

ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ

У наш час, час стресів, емоційних і психологічних нагр

Подробнее

ГРУПОВІ ПРОГРАМИ

Досвідчені тренера фітнес клубу Многоборець  Фун

Подробнее

ПЛАВАЛЬНИЙ БАСЕЙН

Виштовхуюча сила води і практична відсутність

Подробнее

ЗАЛ ЄДИНОБОРСТВ

В клубі проводяться заняття для дітей

Подробнее

ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ

У наш час, час стресів, емоційних і психологічних нагрузок- спорт все більше входить в звичайний життєвий ритм людини. кожен вибирає собі до смаку вид тренування. Велика кількість людей приходить в тренажерні зали, найбільш доступні для занять. Заняття в тренажерному залі, можна розділити на три категорії:

1.Обще- оздоровча зміцнює тренування.

2.Сіловая тренування.

3.Лечебно- оздоровча тренування.

Загальні і силові тренування.

Заняття на тренажерах дійсно роблять благотворний вплив на здоров'я і фізичний стан людей. У довгостроковому плані такі заняття сприяють поліпшенню функції серцево-судинної та дихальної системи, збільшення м'язової сили і витривалості, збільшення в загальній масі тіла процентного вмісту м'язів і зниження загального вмісту жиру. Відбувається зміцнення кісткової тканини за рахунок збільшення вмісту кальцію. Спостерігається нормалізація артеріального тиску (підвищений А.Д. знижується, знижений зростає). Зростає гнучкість, нормалізується апетит, знижується загальна тривожність, йде депресія. Поліпшується зовнішній вигляд займаються, зростає їхня самооцінка. Серйозно займаючись ви відмовляєтеся від шкідливих звичок таких як куріння, зловживання алкоголем, обжерливість, боріться з гіподинамією.

Лікувальні тренування.

Позитивний вплив занять фізичними вправами лікувально-оздоровчого спрямування в тр. залі на людей з відхиленнями в стані здоров'я:

1. Вправи опорно-рухового апарату і в той же час підвищення його еластичності, що поліпшується стан людей із захворюваннями хребта і суглобів (остеохондроз, артроз).

2. Зниження і нормалізація кров'яного тиску (гіпертонія, вегето-судинна дистания).

3. Поліпшення прохідності кишечника (коліти, ентероколіти).

4. Цукровий діабет (зниження рівня цукру в крові за рахунок збільшення споживання кисню і поліпшення метаболізму глюкози).

5. Збільшення щільності кісток (остеопороз).

6. Поліпшення постави (сколіоз та ін.)

7. Збільшення зводу стопи (плоскостопість).

8. Зниження надмірної ваги (ожиріння).

9. Підвищення психоемоційного тонусу (неврози, різні етіології).

10. Поліпшення координації рухів (захворювання центральної нервової системи).

У нашому клубі Ви зможете пройти курс лікувальної гімнастики на профілакторі Євмінова під керівництвом досвідченого інструктора!

АТЛЕТИКА - заняття в тренажерному залі для підлітків 14 - 18 років. Під наглядом досвідченого інструктора хлопці займаються з використанням тренажерів за спеціально розробленими для них програмами, що допомагає придбати загальну фізичну підготовку, підвищити функціональні можливості організму, а також зробити своє тіло пропорційним і красивим вже в цьому віці. Інструктор дасть рекомендації по правильному харчуванню для досягнення найкращих результатів.