Груминг салон
Путешествие по крыму
Отдых на Черном море
Фильтры для воды Харьков
Автоматический полив газона


 094 947-72-00 
     787-42-00
067 296-06-19

ГРУПОВІ ПРОГРАМИ

Досвідчені тренера фітнес клубу Многоборець  Фун

Подробнее

ПЛАВАЛЬНИЙ БАСЕЙН

Виштовхуюча сила води і практична відсутність

Подробнее

ЗАЛ ЄДИНОБОРСТВ

В клубі проводяться заняття для дітей

Подробнее

ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ

У наш час, час стресів, емоційних і психологічних нагр

Подробнее

ГРУПОВІ ПРОГРАМИ


Досвідчені тренера фітнес клубу Многоборець


 Функціональний тренінг - тут Ви зможете підвищити функціональні можливості організму, натренувати свою серцево-судинну систему, стати сильніше і витривалість.

Pilates
- оздоровча система Джозефа Плітеса, розвиває гнучкість, що формує поставу, зміцнює м'язовий корсет.

Interval turning
- інтервальна тренування з чергуванням аеробних і силових блоків допоможе стати більш витривалими і сильними.

Aeromix
- динаміка + сила-ось формула успіху. Урок високої інтенсивності, де зливаються воєдино аеробне і силове навантаження.

Power step
- силовий урок з використанням гантелей і степ платформ. Сприяє розвитку сили м'язів, витривалості, зміцненню серцево-судинної системи.

Body sculpt
- тренування на всі групи м'язів з використанням обладнання.

St. Change
- інтенсивна інтервальна тренування зі зміною аеробного та силового навантаження по станціях з використанням степ-платформ і вільних ваг. Робота на станції 2 хвилини.

90х60х90
- силове тренування для будь-якого рівня підготовки допоможе у формуванні ідеальних форм жіночого тіла. Сідниці, стегна, талія, грудь- все, що необхідно для красивої фігури.

Fit ball
- Аеробіка з використанням спеціальних м'ячів. Середня інтенсивність допоможе Вам знайти спортивну форму і прекрасне самопочуття.

Tae- bo
- високоударная тренування з елементами боксу, кікбоксингу, карате. Допоможе знайти прекрасну фігуру і навички самооборони.

Pump
- силове тренування середньої інтенсивності для всіх великих груп м'язів з використанням спеціальних штанг вагою від 2 до 7 кг.

ABT
- силовий урок, спрямований на найпроблемніші ділянки жіночого тіла, які потребують особливої ​​уваги: ​​живіт, стегна, сідниці (можливе використання обважнювачів, бодибар, амортизаторів).

Low-interval
- високоинтенсивний урок, де чергування танцювальних інтервалів різних напрямків і стилів з силовими блоками піднімуть Ваш пульс і настрій, допоможуть позбутися від надмірної ваги.

Step- interval
- суперінтенсивного інтервальна тренування. Чи не складні танцювальні комбінації з використанням степ-платформи чергуються з силовими блоками. Таке поєднання є ідеальним рішенням в боротьбі з надлишковою вагою.

Sculpt
- силовий урок з використанням гантелей, обважнювачів, амортизаторів включать в роботу кожен м'яз вашого тіла. Створіть свою фігуру самі!

Step
+ sculpt - аеробне частина занять становить 35-40 хв. Прості танцювальні комбінації з використанням степ-платформи піднімуть ваш настрій, висока інтенсивність допоможе досягти бажаного результату в досить короткі терміни, зміцнити серцево-судинну систему. Силовий блок тривалістю 20-25 хв. з використанням малих ваг допоможе в моделюванні фігури.

Досвідчені тренера фітнес клубу Многоборець запрошують Вас відвідати групові заняття: