Груминг салон
Путешествие по крыму
Отдых на Черном море
Фильтры для воды Харьков
Автоматический полив газона


 094 947-72-00 
     787-42-00
067 296-06-19

ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ

У наш час, час стресів, емоційних і психологічних нагр

Подробнее

ПЛАВАЛЬНИЙ БАСЕЙН

Виштовхуюча сила води і практична відсутність

Подробнее

ЗАЛ ЄДИНОБОРСТВ

В клубі проводяться заняття для дітей

Подробнее

ГРУПОВІ ПРОГРАМИ

Досвідчені тренера фітнес клубу Многоборець  Фун

Подробнее

ПЛАВАЛЬНИЙ БАСЕЙН

   Виштовхуюча сила води і практична відсутність сили земного тяжіння в воді надає тілу відчуття невагомості і плавучості. За допомогою досвідчених інструкторів ви познайомитеся з "водної термінологією", освоїте базові рухи аквааеробіки, навчитеся правильному диханню і спеціальних прийомів безпечного перебування у воді. Під час проведення занять з аквааеробіки використовується спеціальне аква устаткування-гантелі, Нудл (гнучка палиця допомагає підтримувати тіло на воді), рукавички з обважнювачами, ласти з обтяженням для ніг які збільшують опір води і додають навантаження на м'язи ніг.

 Підсумовуючи все вищевикладене, можна сказати: Заняття аквааеробікой- це заняття сприяють розвитку аеробних і силових можливостей, гнучкості та координації. Рекомендується для зміцнення хребта, нормалізує артеріальний тиск, стабілізує роботу серцево-судинної і нервової системи. Сприяє зниженню ваги.

  У нашому фітнес клубі існує спеціальна група занять з аквааеробіки для вагітних. Для жінок в цікавому положенні створена спеціальна програма.