Груминг салон
Путешествие по крыму
Отдых на Черном море
Фильтры для воды Харьков
Автоматический полив газона


    787-42-00
    094 947-72-00

ПЛАВАЛЬНИЙ БАСЕЙН

Виштовхуюча сила води і практична відсутність

Подробнее

ЗАЛ ЄДИНОБОРСТВ

В клубі проводяться заняття для дітей

Подробнее

ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ

У наш час, час стресів, емоційних і психологічних нагр

Подробнее

ГРУПОВІ ПРОГРАМИ

Досвідчені тренера фітнес клубу Многоборець  Фун

Подробнее

ФІТНЕС для МАЙБУТНІХ МАМ

                                                                                                                                                                                                         

               АКВААЕРОБІКА для ВАГІТНИХ                   

У нашому фітнес клубі існує спеціальна група занять з аквааеробіки для вагітних. Для жінок в цікавому положенні створена спеціальна програма.

  АКВААЕРОБІКА для ВАГІТНИХ - це доступний, безпечний вид тренування в воді з великими енерговитратами, зміцнює серцево-судинною і дихальну системи, а так само опорно руховий апарат.

  Під час вагітності відбуваються гормональні зміни в організмі жінки. Високий рівень естраген затримує в організмі рідина, впливає на відкладення підшкірного жиру, пігментацію шкіри. Тренування у воді посилює роботу нирок, в результаті чого частішає мочеіспусканіе- йдуть набряки. Відбувається природний спосіб загартовування, поліпшується кровотік в нижніх конечностях- попереджається варикоз. Дитина тренується разом з майбутньою мамою, готується до майбутніх пологів, стає більш активним, звикає до маминих затримок дихання.

Процес пологів висуває підвищені вимоги до серцево-судинній системі, аквааеробіка допоможе зміцнити її, продовжуючи рухову активність. Заняття фізичними вправами у воді підсилюють циркуляцію крові відповіднопосилюється прохідність крові через плаценту і як наслідок, збільшується постачання живильними речовинами плода. Кровотік направляється в зворотний бік: від періферіі- до серця, пульс знижується приблизно на 14 / хв. Тиск у воді не піднімається. Роди- це стрес для організму, а треніровкі- це "mini" стрес, як щеплення.

  ВАГІТНІ ЖІНКИ, займаються аквааеробікою 2-3 рази в тиждень, позбавляються від токсикозу, від болів в суглобах і хребті, попереджають надмірне збільшення у вазі, варикоз, набряклість, стабілізується психоемоційний стан, полегшується процес сутичок. Результат тренування зберігається дві доби. Заняття аквааеробікою рекомендуються з другого триместру вагітності.

  Запрошуємо всіх жінок, а так же майбутніх мам на заняття аквааеробікою в наш фітнес клуб.

см. "Пілатес", "Йога для вагітних"